Cennik fotografii portretowej

Obok znajdziesz cennik sesji portretowych i dopasowanych do nich produktów. Jeśli masz problem z wyświetleniem dokumentu, albo wątpliwości odnośnie cennika,  daj mi znać!

 

Prowadzisz firmę? Fotografii z sesji portretowej możesz używać do promowania swojej działalności gospodarczej, na przykład na swojej stronie internetowej czy profilu LinkedIn.

 

Jeśli interesuje Cię oferta, którą przygotowałam specjalnie dla firm, zapytaj o cennik fotografii biznesowej.

 

 

Jak będzie wyglądać Twoja sesja?

Po rezerwacji terminu (najlepiej z 4-8 tyg. wyprzedzeniem) zaczniemy planować zdjęcia i garderobę do sesji. Najlepiej spotkać się w studio, ale jeśli nie będziesz mieć czasu możemy ustalić wszystko wymieniając maile i zdjęcia.

Dzień sesji zacznie się od makijażu i układania włosów. Jeśli na sesji będą towarzyszyć Ci dzieci (lub mężczyźni ;)), najlepiej, żeby przyjechali godzinę później. Ile potrwa sesja? To zależy od Ciebie, ja nie stawiam ograniczeń. Najważniejsze, żebyś dobrze się bawiła i żeby udało nam się stworzyć portrety, które Cię zachwycą... zanim padniesz z wyczerpania.

Po sesji najlepiej zaplanuj coś fajnego. Będziesz zmęczona, ale będziesz wyglądać i czuć się fantastycznie, więc warto to wykorzystać!

7-10 dni po sesji spotkamy się ponownie na wybieraniu zdjęć. Wszystkie zakupione fotografie otrzymasz w formie cyfrowej i papierowej - żeby cieszyły Cię codziennie, a nie zalegały na dyskach z setkami zdjęć z wakacji :)

 

Zapisz