CYRK! - sesje na Dzień Dziecka 1 i 4 czerwca

 

CYRK!

Sesje skierowane głównie do dzieci w wieku od 2 lat - bez górnej granicy wiekowej. To sesje z okazji Dnia Dziecka - a wszyscy przecież kiedyś byliśmy dziećmi. Jeśli chcesz zanurzyć się w świat fantazji - zapraszam!

 

Inspiracją do sesji jest cyrk sprzed lat, a raczej jego luźna interpretacja na podstawie filmów takich jak "Woda dla słoni", "Król rozrywki" i zestawu moich ulubionych seriali kryminalnych.

 

Na sesję przygotuję 2 scenki, sporo rekwizytów i kostiumów. W studio czekają meloniki, cekinowe kamizelki, tiulowe spódniczki, kostiumy klaunów i najróżniejsze dodatki - ale zachęcam też do własnych stylizacji.

Jest opcja przyjścia ze swoim (małym) zwierzątkiem, ale koniecznie musimy omówić szczegóły w trakcie konsultacji telefonicznej. Scenki będą przygotowane na 1-2 osoby.

 

Cena sesji obejmuje:

  • 45 min. sesję w studio
  • 2 wyjątkowe scenografie
  • dostęp do garderoby studyjnej
  • 3 zdjęcia w formie cyfrowej i odbitek

Dodatkowe ujęcia w cenie 120 zł/szt. Aby otrzymać w prezencie 1 dodatkowe zdjęcie zapisz się na karuzelowy newsletter na dole strony. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat sesji, cennika lub rezerwacji - czekam na telefon: 503 304 406. Tutaj możesz zarezerwować konkretną godzinę sesji.

 

Brak miejsc na sesję? Bądź na bieżąco z kolejnymi promocjami:

* indicates required

 

Zapisując się na newsletter zgadzasz się na przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych.