Thank you for your patience while we retrieve your images.

Uwielbiam poznawać nowych ludzi z pasją i pomagać im przekazywać ją dalej. Podobnie jest z Twoimi potencjalnymi Klientami - chcą Cię poznać, odkryć osobę stojącą za firmą.

Zdjęcie na stronę "o mnie" to podstawa. W zależności od branży i Twojego stylu, możesz postawić na proste zdjęcia profilowe, lub zaszaleć z sesją wizerunkową pokazującą charakter Twojej marki osobistej.

Media społecznościowe bardzo ułatwiły mniejszym firmom kontakt z potencjalnym klientem. Ale jednocześnie stworzyły ciągłe zapotrzebowanie na nowe treści, za którym niełatwo nadążyć.

Jednym z rozwiązań, jakie mogę Ci zaproponować, jest reportaż firmowy. Taki "dzień z życia" zapewnia materiał na kilkanaście lub kilkadziesiąt publikacji. Dając Klientom możliwość zajrzenia za kulisy ułatwisz im podjęcie decyzji o współpracy z Twoją firmą.

Aby dowiedzieć się więcej i otrzymać cennik fotografii dla firm, napisz do mnie przez formularz kontaktowy lub zadzwoń: 503 304 406.
Sesja wizerunkowa architekt na dworcu Łódź Fabryczna. Kobieta w okularach przeciwsłonecznych, odbicie w szklanej ścianie.Kobieta, architektka wnętrz, w okularach z wzornikiem kolorów na budowie.Sesja wizerunkowa architekt na dworcu Łódź Fabryczna. Kobieta w t-shircie oparta o szklaną ścianę.Sesja wizerunkowa dekoratorki wnętrz. Kobieta w okularach siedząca na drabinie w mieszkaniu w trakcie remontu.Kobieta wyjeżdża na rowerze z parku na ulicę. Sesja wizerunkowa dietetyczki.Sesja wizerunkowa dietetyk - kobieta siedząca na ławce w parkuKobieta w szortach jedzie na rowerze z koszykiem warzyw i kwiatówMłoda kobieta w białej koszuli i jeansach opiera się o barierkę. Sesja wizerunkowa.Uśmiechnięta kobieta z długimi włosami siedzi na kanapie.Uśmiechnięta blondynka pije lemoniadę przy stole w restauracji.Umięśniona dziewczyna w sportowym stroju stoi na balkonieKobieta odpoczywająca po treningu - sesja wizerunkowa trenerki fitnessTrenerka pokazująca ćwiczenie przy barierceSesja portretowa młodej kobiety nad brzegiem Motławy na starym mieście w GdańskuZdjęcie lifestyle kobiety pracującej w domu. Blondynka w okularach siedzi na podłodze, oparta o kanapę, notuje w kalendarzu.Sesja wizerunkowa copywriterki pracującej w domu.Młoda kobieta w okularach siedzi na podłodze z tabletem. Sesja wizerunkowa dla copywriterki.