FAQ

Poniżej znajdziesz krótkie odpowiedzi na najczęstsze pytania o sesje fotograficzne. W przyszłości część punktów rozbuduję o osobne wpisy na blogu.

  • Jak umówić się na sesję?

Skontaktuj się telefonicznie (503 304 406) lub mailowo, aby ustalić dogodny termin i omówić szczegóły. Jestem również dostępna na messangerze i instagramie! Zapraszam do kontaktu!

  • Ile kosztuje sesja fotograficzna?

Zakres cen za usługi fotograficzne jest bardzo rozległy. W Karuzela Studio najpopularniejszy pakiet 12 zdjęć kosztuje aktualnie 2500 zł. Szczegółowy cennik znajdziesz w zakładce OFERTA SESJI.

  • Czy wykonujesz sesje w studio/plenerze?

Tak, miejsce sesji dopasowuję do potrzeb Klienta. Pracuję w swoim studio w Łodzi, doradzam ulubione miejsca na plener lub chętnie odkrwam nowe. Sesje wizerunkowe i biznesowe często wykonuję w siedzibie Klienta. 

  • Ile trwa sesja zdjęciowa?

Czas sesji jest uzależniony od wielu czynników. W zależności od potrzeb sesje portretowe i rodzinne trwają 1-3h, a sesje wizerunkowe 2-6h. Tu znajdziesz post na temat "Ile trwa sesja fotograficzna"

  • Jak przygotować się do sesji?

Zbierz inspiracje do sesji. Mogą to być ulubione filmy, dzieła sztuki, zdjęcia. Na tej podstawie będę tworzyć Twoją sesję portretową. Zastanów się, jak będziesz wykorzystywać fotografie - trzymać w albumie, ozdabiać ściany, a może publikować w internecie? Resztę omówimy w trakcie konsultacji.

  • Czy oferujecie makijaż?

Tak, w cenie sesji portretowej zawarty jest profesjonalny makijaż. W przypadku sesji biznesowych - do ustalenia.

  • Czy można zaprosić inne osoby na sesję?

Tak, możesz podzielić się sesją fotograficzną z bliską osobą, na przykład partnerem, rodzicem, rodzeństwem. Dodatkowy makijaż to koszt 150 zł/osoby.

  • Czy oferujecie wydruki i fotoobrazy?

Tak, wszystkie zakupione zdjęcia z sesji portretowych przekazuję w formie wydruków i plików cyfrowych. Oferuję różne produkty, w tym fotoobrazy i wydruki na metalu. W studio możesz zapoznać się z dostępnymi opcjami eksponowania fotografii.